Відгуки про компанію КАРПАТІЯ
- Олена С.
- Юлія В.
- Елена Д.
- Татьяна А.
Дуже гарна вишиванка, дуже задоволена! Дякую.
- Наталя В.
Отримала вишиванку. Розмір ідеально підійшов. Дуже гарна. Дякую
- Валерий Викторович Г.
Усе дуже добре!Нарди супер!
- Людмила І.
- Михайло Д.
- Татьяна Ф.
Гарне обслуговування. Разом підібрали розмір. Дякую!
- Тетяна Д.
Щиро дякую, ввічливе обслуговування, допомогли обрати відповідний розмір.

