Відгуки про компанію КАРПАТІЯ
- Наталія Я.
Гарна якість товару, гарне обслуговування, ще й отримала подаруночок до покупки.
- Ксения П.
- Світлана Д.
Дякую вишиванка дуже гарна.
- Олександра Г.
- Олеся Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Тетяна В.
дякую за чудову підставку та подарунок до неї! гарних покупців!
- Елена К.
Дуже дякую, вишиванка чудова ❤ Донечка задоволена 🤗
- Чайка Н.
Все чітко, швидко. Ще й подаруночок отримала до замовлення. Дякую.
- Владимир С.
- Світлана Б.

