Відгуки про компанію КАРПАТІЯ
- Наталія К.
- Алёна Р.
Усе, як завжди, чудово, якісно та дуже приємно! Дякую Вам дуже!
- Віта М.
- Наталія В.
- Інна В.
- Покупець
- Наталія Г.
дякую!!!!
- Ганна С.
Гарний продавець/менеджер, швидко зв'язалися. Допомогли підібрати необхідний розмір. Задоволена замовлення очікування та реальність повністю співпали. Дякую!
- Татьяна Г.
Дякую. Отримала органайзер. Дуже гарний.
- Головко Н.

