Відгуки про компанію КАРПАТІЯ
- Христина Б.
Дуже класний та якісний набір)
- Олена Р.
- Олена Р.
- Вадим С.
- Юлія М.
нажаль відправили товар не в той самий день і укрпошта затримала посилку на три дні😡
товаром задоволені. доставкою ні. - Рома Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
ВСЕ норм +невеликий подарунок
- Инна П.
- Алла Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
По замовленню зв'язалися швидко та відправили у той же день. Дуже оперативно. Зробили знижку та ще й подарунок отримала. Приємно. Робота на 12 балів з 12 - рекомендую!
- Світлана П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Вишиванка дуже сподобалась і подарунок також.Бажаю успіхів і побільше клієнтів
- Анна О.Угода на маркетплейсі Prom.ua

