Відгуки про компанію КАРПАТІЯ
- Аліна Г.
- Светлана К.
- Євген Р.
Замовлення виконали швидко,ключниця чудова і якісна.
- Вікторія Д.
- Анна О.
Дякую за виконане замовлення, окрема вдячність за подарунок 😊 дуже гарний магазин, всі товари актуальні та є в наявності, продавець дуже вічлива та приємна в спілкуванні. Гарного дня😊
- Вікторія Д.
- Оксана А.
- Татьяна Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Інна З.
- Татьяна Г.
Дівчатка, велике дякую за вишиванку!!! Вона чудова! Дівчина менеджер ввічлива, уважна, вирішила мою проблему, не було розміра вишиванки, яка мені сподобалась. Пошили розмір, який мені був потрібен і вишивка, яка мені сподобалась. Дякую ще раз! Я задоволена. Рекомендую!!!! Молодці! Процвітання Вам, успіхів, клієнтів, мирного неба!!!!

