Відгуки про компанію КАРПАТІЯ
- Дубовик О.
Все супер, дуже задоволена!!!
- Олеся К.
- Таня П.
Гарна якість
- Олена С.
- Елена С.
Замовлення отримала швидко,якість товару супер,менеджеру Ярославі" респект",професіонал...Буду і в майбутньому замовляти товар на цьому сайті...Приємно мати справу з чесними продавцями...
- Петро К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анна М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Андрій П.
- Олександра О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- александр к.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже сподобалося, Клас .

