Отзывы о компании КАРПАТІЯ
- Лариса К.
Дякую за увагу та якісне обслуговування, товар надійшов швидко.
- Віра Н.
чудовий магазин, якісні товари природні складники. дякую
- Виталий П.
- Оксана Ч.
все чудово
- Наталья К.
- Алина Ш.
Просто супер подарунок👍👍👍якiсть, цiна, швидкисть, бережно упакували.... Дякую вам велике 🙏😊😊😊Рекомендую!
- Олена В.
Швидко звʼязались і в той же день відправили, допомогли з розміром, чуні чудові, продавець ввічлива та дуже приємна людина, буде замовляти ще)))
- Ольга Б.
- Ірина С.
дуже гарне обслуговування,товар якісний,все швидко прийшло,дякую продавцю за подарунок
- Світлана М.

