Отзывы о компании КАРПАТІЯ
- Юлія Т.
- Леся П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Маргарита Т.
- Роман Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Юрий П.
Та ще й подарунок від продавця :), дуже дуже приємно. Дякую. Успіхів та процвітання у цей нелегкий час.
- Андрій П.
- Юлия Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Милом ще не користувалася,але пакування гарне,аромат приємний) окремо дякую за подаруночок,це дуже приємно☺️
- Ірина Щ.
Дуже якісні, теплі шкарпетки, а ще й приємний подарунок до них. Дякую за гарне та швидке обслуговування, всім рекомендую цей магазин.
- Діана ф.
Дякую Велике за тапулі,гарні,легкі,особлива подяка Ярославі,за розуміння і пропозицію,дякую велике за подаруночок,дуже і дуже ПРИЄМНО!!
- Татьяна С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую за подаруночок. Було дуже приємно)))

