
Великодня підставка для яєць. Великодній декор.
140 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 1513
+380 (68) 075-14-87
Вайбер- +380 (67) 490-36-03
- +380 (98) 531-03-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Великодній декор- підставка для 12 писаночок та пасочки.
Така підставка стане чудовою окрасою Вашого столу.
Підставка виготовлена із фанери товщиною 4 мм.
Розмір:Діаметр-29см, висота-11,5 см.
Виконуємо замовлення будь-якої складності.
Така підставка стане чудовою окрасою Вашого столу.
Підставка виготовлена із фанери товщиною 4 мм.
Розмір:Діаметр-29см, висота-11,5 см.
Виконуємо замовлення будь-якої складності.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вместимость яиц | 16 шт |
| Длина | 240 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Высота | 220 мм |
| Тематика декора, рисунка | Абстракция |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | на фото |
| Производитель | ручна робота |
| Материал | Фанера |
Информация для заказа
- Цена: 140 ₴



