Деревяний настінний годинник "Ексклюзив"
Годинник зроблений вручну, доповнить ваш інтер’єр в домі чи на роботі.
Будьте впевненні-це ідеальний подарунок для ваших друзів та близьких на будь-який випадок!
Виконуємо індивідуальні замовлення будь-якої складності.
Матеріал: Фанера.
Розмір:Висота:30 см*Ширина:30см*Глибина:0,5 см,
Годинник зроблений вручну, доповнить ваш інтер’єр в домі чи на роботі.
Будьте впевненні-це ідеальний подарунок для ваших друзів та близьких на будь-який випадок!
Виконуємо індивідуальні замовлення будь-якої складності.
Матеріал: Фанера.
Розмір:Висота:30 см*Ширина:30см*Глибина:0,5 см,
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ручная Работа |
| Страна производитель | Украина |
| Индикация времени | Стрелочная |
| Материал корпуса | МДФ |
| Цвет корпуса | Коричневый |
| Форма | Круглая |
| Тип часов | Настенные |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики часов | |
| Тип будильника | звуковой сигнал |
| Габаритные размеры часов | |
| Ширина | 130 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Высота | 215 мм |
Информация для заказа
- Цена: 430 ₴





