Шкіряна сумка "Елегантність" ручна робота.
Така сумка стане чудовим аксесуаром у гардеробі кожної жінки.
Плечевий ремінь сумки не регулюється.
Ексклюзивна упаковка.( дерев’яна коробка).
колір:сірий.
розмір:висота 14 см,ширина 20 см,глибина 6 см.
Така сумка стане чудовим аксесуаром у гардеробі кожної жінки.
Плечевий ремінь сумки не регулюється.
Ексклюзивна упаковка.( дерев’яна коробка).
колір:сірий.
розмір:висота 14 см,ширина 20 см,глибина 6 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ручная Работа |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Цвет | Серый |
| Размер | Средний |
| Форма | Прямоугольная |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Подкладка | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 140 мм |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стиль | Молодежный |
| Длина плечевого ремня | 1400 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 500 ₴









