Дошка-менажниця на 4 секції Дуб.
Дошка для подачі страв, дерев’яна,роздільна діаметром:20см.
Має 4 відділення для страв або їхніх інгрідієнтів.
Дуже практична дошка для Ваших ексклюзивних страв, адже це не тільки красиво,але і смачно.
Розмір:Довжина 39 см, ширина 20 см.
Дошка для подачі страв, дерев’яна,роздільна діаметром:20см.
Має 4 відділення для страв або їхніх інгрідієнтів.
Дуже практична дошка для Ваших ексклюзивних страв, адже це не тільки красиво,але і смачно.
Розмір:Довжина 39 см, ширина 20 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Дерево |
| Количество секций | 4 |
| Крышка | Нет |
| Длина | 390 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Диаметр | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | на фото |
| Производитель | ручна робота |
Информация для заказа
- Цена: 290 ₴











