Оригінальна настінна ключниця з дерева стане прикрасою вашого інтер’єру.
На 6 ключів.
Матеріал: Дерево.
Розмір: висота: 30см, ширина 20см, глибина 5см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие дверки | 1 шт |
| Область применения ключницы | Универсальная |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Ширина ключницы | 200 мм |
| Высота ключницы | 300 мм |
| Глубина ключницы | 50 мм |
Информация для заказа
- Цена: 360 ₴








