
Шкатулка
100 ₴
Показать оптовые цены- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: ДВ1027
Отправка с 08 мая 2026+380 (68) 075-14-87
Вайбер- +380 (67) 490-36-03
- +380 (98) 531-03-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Деревяна шкатулка, ручної роботи для зберігання прикрас, дрібних речей.
Дерев’яні шкатулки для ювелірних виробів є на сьогоднішній день найбільш популярними. Для цього є кілька причин:
1.Вони доступні за ціною;
2.Різноманітний спектр стилів і обробок;
3.Дерев’яні шкатулки зроблені якісно і майстерно, особливо шкатулки ручної роботи.
Скриньки, зроблені з дерева, будуть відповідати будь-якому інтер’єру і особистому смаку власниці.
Розмір:довжина16,5см*ширина8см*висота9,5см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Дерево |
| Декоративное оформление | Резьба |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Ширина | 165 мм |
| Высота | 95 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | ручна робота |
| Цвет | на фото |
Информация для заказа
- Цена: 100 ₴



