Дошка для для нарізки Високої якості
Матеріал: Бук Карпатський.
Розмір: 30см*16см*1,6см
Не тримайте дошку тривалий час у воді та не мийте у посудомийній машині.
Матеріал: Бук Карпатський.
Розмір: 30см*16см*1,6см
Не тримайте дошку тривалий час у воді та не мийте у посудомийній машині.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Дерево |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Толщина | 16 мм |
| Производитель | Ручная Работа |
| Дополнительные характеристики | |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | на фото |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴




