
Менажниця-піднос овальна з ручками 40*20см
225 ₴
Показать оптовые цены- В наличии 2 ед.
- Оптом и в розницу
- Код: DM-10-20*40
+380 (68) 075-14-87
Вайбер- +380 (67) 490-36-03
- +380 (98) 531-03-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дерев’яна дошка-менажниця для подачі страв.
Має відділення, для різних страв та соусів.
Дуже практична дошка для Ваших ексклюзивних страв, адже це не тільки красиво,але і смачно.
Матеріал: Бук Карпатський
Розмір40*20см
Не тримайте дошку тривалий час у воді та не мийте у посудомийній машині.
Має відділення, для різних страв та соусів.
Дуже практична дошка для Ваших ексклюзивних страв, адже це не тільки красиво,але і смачно.
Матеріал: Бук Карпатський
Розмір40*20см
Не тримайте дошку тривалий час у воді та не мийте у посудомийній машині.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Овальная |
| Материал | Дерево |
| Количество секций | 1 |
| Крышка | Нет |
| Длина | 400 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Высота | 18 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | ручна робота |
| Цвет | на фото |
Информация для заказа
- Цена: 225 ₴



