Дерев’яна дошка-менажниця для подачі страв.
Має 3 відділення, для різних страв та соусів.
Дуже практична дошка для Ваших ексклюзивних страв, адже це не тільки красиво,але і смачно.
Матеріал: Бук Карпатський
Розмір35*22см
Не тримайте дошку тривалий час у воді та не мийте у посудомийній машині.
Має 3 відділення, для різних страв та соусів.
Дуже практична дошка для Ваших ексклюзивних страв, адже це не тільки красиво,але і смачно.
Матеріал: Бук Карпатський
Розмір35*22см
Не тримайте дошку тривалий час у воді та не мийте у посудомийній машині.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Овальная |
| Материал | Дерево |
| Количество секций | 3 |
| Крышка | Нет |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Высота | 18 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | ручна робота |
| Цвет | на фото |
Информация для заказа
- Цена: 215 ₴




