Деревяна шкатулка, ручної роботи для зберігання прикрас, дрібних речей.
Дерев’яні шкатулки для ювелірних виробів є на сьогоднішній день найбільш популярними. Для цього є кілька причин:
1.Вони доступні за ціною;
2.Різноманітний спектр стилів і обробок;
3.Дерев’яні шкатулки зроблені якісно і майстерно, особливо шкатулки ручної роботи.
Скриньки, зроблені з дерева, будуть відповідати будь-якому інтер’єру і особистому смаку власниці.
Розмір:довжина16см*ширина8см*висота8,5см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Дерево |
| Декоративное оформление | Резьба |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Ширина | 160 мм |
| Высота | 85 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | ручна робота |
| Цвет | на фото |
Информация для заказа
- Цена: 100 ₴






