
Набір підставок для чашок.
95 ₴/комплект
- В наличии 16 ед.
- Код: підставка
+380 (68) 075-14-87
Вайбер- +380 (67) 490-36-03
- +380 (98) 531-03-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набір підставок для чашок,
Набір складається з 6-ти підставок, ручної роботи.
Такі підставки чудово підійдуть до вашого інтер’єру,
а також стануть орігінальним подарком. Набір виготовлений із
натарального дерева.
Розмір:7*7*1см.
Матеріал:дерево, дуб.
Набір складається з 6-ти підставок, ручної роботи.
Такі підставки чудово підійдуть до вашого інтер’єру,
а також стануть орігінальним подарком. Набір виготовлений із
натарального дерева.
Розмір:7*7*1см.
Матеріал:дерево, дуб.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Дерево |
| Форма | Квадратная |
| Длина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Количество в наборе | 6 шт |
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Ручная Работа |
Информация для заказа
- Цена: 95 ₴/комплект










