
Дошка для подачі страв з риби на 2 відділення
260 ₴
- В наличии 3 ед.
- Код: менажниця для риби
+380 (68) 075-14-87
Вайбер- +380 (67) 490-36-03
- +380 (98) 531-03-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дерев’яна дошка для подачі страв з риби
Дошка для подачі страв з риби, дерев’яна в формі риби,роздільна розміром: 35*13*2см.
Має 2 відділення,одне для страв з риби або морепродуктів,інше для соусу.
Дуже практична дошка для Ваших ексклюзивних страв, адже це не тільки красиво,але і смачно.
Матеріал:дуб,черешня,горіх
Дошка для подачі страв з риби, дерев’яна в формі риби,роздільна розміром: 35*13*2см.
Має 2 відділення,одне для страв з риби або морепродуктів,інше для соусу.
Дуже практична дошка для Ваших ексклюзивних страв, адже це не тільки красиво,але і смачно.
Матеріал:дуб,черешня,горіх
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Фигурная |
| Материал | Дерево |
| Количество секций | 2 |
| Крышка | Нет |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Высота | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | ручна робота |
| Цвет | на фото |
Информация для заказа
- Цена: 260 ₴







