Дерев’яна дошка для подачі ковбасок
Дошка для подачі страв, дерев’яна овальної форми,роздільна розміром: 35*9см.
Має 3 відділення для страв або їхніх інгрідієнтів.
Дуже практична дошка для Ваших ексклюзивних страв, адже це не тільки красиво,але і смачно.
Матеріал:дуб,черешня,горіх
Дошка для подачі страв, дерев’яна овальної форми,роздільна розміром: 35*9см.
Має 3 відділення для страв або їхніх інгрідієнтів.
Дуже практична дошка для Ваших ексклюзивних страв, адже це не тільки красиво,але і смачно.
Матеріал:дуб,черешня,горіх
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Овальная |
| Материал | Дерево |
| Количество секций | 3 |
| Крышка | Нет |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Высота | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | ручна робота |
| Цвет | на фото |
Информация для заказа
- Цена: 240 ₴






