Дошка-менажниця
Дошка для подачі страв, дерев’яна в формі овалу,роздільна розміром: 30*20см.
Має 4 відділення для страв або їхніх інгрідієнтів.
Дуже практична дошка для Ваших ексклюзивних страв, адже це не тільки красиво,але і смачно.
Дошка для подачі страв, дерев’яна в формі овалу,роздільна розміром: 30*20см.
Має 4 відділення для страв або їхніх інгрідієнтів.
Дуже практична дошка для Ваших ексклюзивних страв, адже це не тільки красиво,але і смачно.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Овальная |
| Материал | Дерево |
| Количество секций | 4 |
| Крышка | Нет |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Высота | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | ручна робота |
| Цвет | на фото |
Информация для заказа
- Цена: 220 ₴











