Дошка-менажниця "Листок"
Дошка для подачі страв, дерев’яна в формі листка,роздільна розміром: 43*23см.
Має 4 відділення для страв або їхніх інгрідієнтів.
Дуже практична дошка для Ваших ексклюзивних страв, адже це не тільки красиво,але і смачно.
Матеріал: Карпатський бук, дуб, черешня.
Дошка для подачі страв, дерев’яна в формі листка,роздільна розміром: 43*23см.
Має 4 відділення для страв або їхніх інгрідієнтів.
Дуже практична дошка для Ваших ексклюзивних страв, адже це не тільки красиво,але і смачно.
Матеріал: Карпатський бук, дуб, черешня.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Фигурная |
| Материал | Дерево |
| Количество секций | 4 |
| Крышка | Нет |
| Длина | 370 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Высота | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | на фото |
| Производитель | ручна робота |
Информация для заказа
- Цена: 249 ₴








