
Кашпо Кіт на пеньку з мішковини та койри
320 ₴
- Под заказ
- Код: кашпо кіт
Отправка с 10 мая 2026+380 (68) 075-14-87
Вайбер- +380 (67) 490-36-03
- +380 (98) 531-03-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кашпо Кіт на пеньку з мішковини.
Оригінальне кашпо ручної роботи, виготовлене з койри та мішковини.
Може слугувати як піставка на робочому або дитячому столі,
для олівців,фломастерів та ручок.
Добавить чарівності вашому інтерє’ру.
Розмір:21*11*26
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Для комнатных растений |
| Тип | Кашпо |
| Форма | Фигурная |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Ручная Работа |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 210 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Высота | 260 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | полотно,мішковина |
| Цвет | на фото |
Информация для заказа
- Цена: 320 ₴









