Кашпо Дівчинка на лавочці з полотна.
Оригінальне кашпо ручної роботи, виготовлене з полотна та мішковини.
Може слугувати як піставка на робочому або дитячому столі,
для олівців,фломастерів та ручок.
Добавить чарівності вашому інтерє’ру.
Розмір:25*12*26
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Для комнатных растений |
| Тип | Кашпо |
| Форма | Фигурная |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Ручная Работа |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Высота | 260 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | полотно,мішковина |
| Цвет | на фото |
Информация для заказа
- Цена: 320 ₴











