
Міні-бар "Мотоцикл МТ-10".Підставка для пляшок. Подставка под бутылки.
520 ₴
- Нет в наличии
- Код: МТ-10
+380 (68) 075-14-87
Вайбер- +380 (67) 490-36-03
- +380 (98) 531-03-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Підставка для пляшок в вигляді мотоцикла МТ-10 (ручна робота).
Міні-бар мотоцикл: чудовий подарунок друзям,знайомим,колегам по роботі.
Прикрасить любий інтер’єр в офісі,вітальні,кухні чи дачі.
В колясці мотоцикла можна зберігати: рюмки, штопор.
До набору входять: 4 рюмки.
Матеріал: Дерево, фанера
Розмір:32*25*18см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Дерево |
| Вместимость бутылок | 1 шт |
| Длина | 320 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Высота | 180 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | ручна робота |
| Цвет | на фото |
| Основные | |
| Рюмки в наборе (шт) | 4 |
Информация для заказа
- Цена: 520 ₴










