
"БОЛІД" еко-конструктор з дерева 3D пазл
100 ₴
- Под заказ
- Код: Пазл Болід
Отправка с 29 мая 2026+380 (68) 075-14-87
Вайбер- +380 (67) 490-36-03
- +380 (98) 531-03-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Деревяний 3d конструктор "Болід"
Призначений для гри та навчання.
Деталі легко виймаються та вставляються без клею.
Можна розмальовувати деталі в процесі гри.
Виготовлена повністю з екологічно чистого матеріалу (березова фанера).
Кількість деталей:68шт
Розмір: довжина 21см,ширина:12см,висота6см.
Розмір упаковки:24*21*1см
Призначений для гри та навчання.
Деталі легко виймаються та вставляються без клею.
Можна розмальовувати деталі в процесі гри.
Виготовлена повністю з екологічно чистого матеріалу (березова фанера).
Кількість деталей:68шт
Розмір: довжина 21см,ширина:12см,висота6см.
Розмір упаковки:24*21*1см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Дерево |
| Тематика | Транспорт |
| Пол | Унисекс |
| Количество деталей | 68 шт. |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | ручна робота |
| Страна производитель | УкраЇна |
| Упаковка | |
| Ширина упаковки | 210 мм |
| Длина упаковки | 240 мм |
| Высота упаковки | 10 мм |
Информация для заказа
- Цена: 100 ₴









